Aktualności


II GMINNE MIKOŁAJKI „RAZEM DLA DZIECI”

Data:
Kategoria: Aktualności
W dniu 4 grudnia 2022 odbyły się II Gminne Mikołajki „Razem dla Dzieci”.
Tegorocznej Mikołajki organizowane w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczy frekwencja, która była niesamowita.
Organizacja została podzielona na trzy bloki: dzieci z żłobków i przedszkoli z terenu Gminy Zarzecze, dzieci z klas I-III oraz z klas IV-VIII Szkół Podstawowych z terenu Gminy Zarzecze.
Tego dnia na dzieci czekała moc atrakcji takich jak: dmuchane zjeżdżalnie oraz place zabaw, gry i animacje mikołajkowe, fotobudka, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, stoisko z wypiekami, pokaz policyjny i pierwszej pomocy oraz wiele wiele innych…głównym punktem programu były odwiedziny Świętego Mikołaja, który w tym roku wręczył paczki dla blisko 700 dzieci z terenu Gminy Zarzecze.

Pełna galeria zdjęć – część I

Udostępnij: