Aktualności


II GMINNY DZIEŃ KOBIET

Data:
Kategoria: Aktualności
Dzień Kobiet to szczególne święto dla Wszystkich Pań, aby przedłużyć świąteczną atmosferę 9 marca w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu został zorganizowany Gminny Dzień Kobiet.
Organizatorem wydarzenia był Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze, a współorganizatorami Zespół Szkół im W. Witosa w Zarzeczu oraz Centrum Kultury w Zarzeczu.
Specjalnie dla Pań zostało przygotowanych wiele atrakcji.
Uroczystość rozpoczęła się od okolicznościowych życzeń. Anna Huk – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego życzyła wszystkim Paniom, aby każdy dzień był piękny i niepowtarzalny, natomiast organizator wydarzenia Wójt Gminy Zarzecze – Tomasz Bury składając życzenia podkreślił jak ważną rolę w życiu naszej gminy odrywają kobiety działające na jej rzecz.
Program artystyczny został przygotowany specjalnie na tę okazję przez Zespół wokalno – instrumentalny Bella Voce pod kierownictwem Tadeusza Kałamarza. Artyści zaprezentowali piękne utwory między innymi o kobietach, gościnnie wystąpił Marek Gibki. Publiczność rozbawił kabaret IKRA działający przy Stowarzyszeniu Em-art w Jarosławiu, o dbaniu tym jak dbać prawidłowo o skórę opowiedziała Jolanta Mikoś, a na zakończenie wystąpił duet Maria Wojnarowicz oraz Tomasz Piątek.
Występy były przeplatane losowaniami nagród które zostały ufundowane przez Zelmotor, Hotel Caryńska, Firmę Dewis Józef Jamroży, Feniks Clinic – Rafał Pieniążek, Bamal Pełnatycze, Władysław Kruk – Lux_okulistyka, firmę Płotex – Mariusz Płocica, Harsan Suliman – Apteka_Przeworsk, Barbara Sowińska – Salon_Kosmetyczny „Imperium”, GPR Guma i Plastik Recyking, Spółdzielnie Socjalną Parkowa.
Po części artystycznej Panie zostały zaproszone na poczęstunek przygotowany przez nauczycielki oraz uczniów Zespołu Szkół im. W. Witosa. Zaserwowane potrawy wyglądały bardzo apetycznie, a jeszcze lepiej smakowały. Uczestnicy Gminnego Dnia Kobiet mogli skosztować między innymi zupy tajskiej, różne rodzaje pasztetów, torty bezowe i wiele innych pyszności. Nie zabrakło również stoisk wystawienniczych: takich jak:
– dietetyk – Anna_Obłoza
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku i Państwowa Akademia nauk Stosowanych w Przemyślu – wydział pielęgniarstwa
– Ewa Majcher – pokaz urządzeń AGD
– Alchemia_Natury – ręcznie robione kosmetyki
– porady z kosmetologii naturalnej – Jolanta Mikoś
– Małgorzata Machnicka – kosmetyki naturalne
– Katarzyna Kogut „Kogutka rękodzieło” – ubrania
– Zelmotor – pokaz sprzętu AGD
Dziękujemy z tego miejsca organizatorom stoisk wystawienniczym oraz Partnerom, którzy wsparli imprezę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pań, które przyjęły zaproszenie do wspólnego świętowania Gminnego Dnia Kobiet, bo jak prowadzący imprezę powiedział kobieta to ósmy cud świata i trzeba o Nią dbać.
Pełna galeria zdjęć [KLIKNIJ TUTAJ]
Udostępnij: