Aktualności


III EDYCJA MIKOŁAJKOWEJ „6 Z GOSIR-EM”

Data:
Kategoria: Aktualności

W środę 7 grudnia 2022 r. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyła się uroczysta gala, która była zwieńczeniem zmagań uczestników III EDYCJI MIKOŁAJKOWEJ „6 Z GOSIR-EM”. Gala rozpoczęła się  już tradycyjnie od przybycia Świętego Mikołaja, który przywitał gości wręczając słodkości.

Następnie przedstawiony został film, stworzony na podstawie przesłanych przez uczestników krótkich filmików ze swoich aktywności.
Prezentację wyników dwutygodniowej zabawy poprzedził występ wokalistek Szkoły Muzyki Rozrywkowej Muzyczny Świat, które uświetniły naszą galę występami muzycznymi.
Nadeszła chwila ogłoszenia łącznego wyniku pokonanych kilometrów.
W dniach od 14 listopada – 27 listopada 55 uczestników pokonało łączny dystans 4557,92 km.
Następnie kolejno zostały wręczane medale oraz pakiety startowe z rąk zaproszonych gości oraz gościa specjalnego, którym był Święty Mikołaj 🥇 🥈 🥉
Nadszedł czas, aby poznać najlepszą trójkę w kategorii kobiet oraz kategorii mężczyzn:
  • Najlepszą z kobiet została w tym roku Dorota Goraj- Przybylska z niesamowitym wynikiem 516,67 km , tuż za nią Jadwiga Walczak z wynikiem 494,03 km, natomiast miejsce trzecie zajęła Justyna Jamroży z wynikiem 231,87
  • W kategorii mężczyzn zwycięzcą został Radosław Stecko pokonując dystans 251,44 km . Warto wspomnieć iż Radek w poprzednich latach zajmował kolejno trzecie i drugie miejsce.Na miejscu drugim znalazł się Kamil Hałoń z wynikiem 224,59 km, miejsce trzecie wywalczył jeden z młodszych uczestników naszej zabawy Karoł Łanda z wynikiem 211,68 km.
  • W naszej zabawie wzięły udział także dwie klasy Szkoły Podstawowej z Zarzecza, klasa V oraz VIII pod okiem Pani Justyny Jamroży pokonała łącznie przeszło 300 km. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie.
Na koniec Dyrektor GOSiR w Zarzeczu Mariusz Surmiak wręczył nagrodę specjalną w kategorii najlepsze zdjęcie. Trafiła ona do Jadwigi Walczak, która w ciekawy sposób uchwyciła charakterystyczne miejsca Gminy Zarzecze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom III Edycji Mikołajkowej „6 z GOSiRem” za wspólną zabawę oraz aktywnie spędzony czas.
Udostępnij: