Aktualności


Informacja w sprawie składania wniosków na świadczenie wychowawcze (500+) na okres świadczeniowy 2021/2022

Data:
Kategoria: Aktualności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu informuje, że od dnia 01 kwietnia 2021r. wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego (500 +)  na okres świadczeniowy 2021/2022 można składać w formie tradycyjnej w Gminnym Ośrodku  Pomocy Społecznej w Zarzeczu (budynek Urzędu Gminy Zarzecze)

Druki wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+) dostępne będą do pobrania w holu budynku Urzędu Gminy Zarzecze ul. Długa 7, 37-205 Zarzecze.

Do dnia dzisiejszego tj. 30.03.2021r. złożono w formie elektronicznej 417 wniosków, które na bieżąco są rozpatrywane.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną nadal zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej przez portal: Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS).

 

Anna Krzeszowska-Gwóźdź

kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Zarzeczu

Udostępnij: