Aktualności


JUBILEUSZ POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W ZARZECZU –„ ZŁOTE GODY”

Data:
Kategoria: Aktualności

                     W Gminie Zarzecze odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Medale jubilatom za 50 wspólnie przeżytych  lat, a także pamiątkowe upominki i kwiaty wręczył Wiesław Kubicki – Wójt Gminy Zarzecze.  Jestem dumny, że mogę być w tak zacnym gronie – mówił.  Wasze życie jest dowodem na to, że warto i można spędzić ze sobą wiele lat. Jesteście wzorem dla młodych pokoleń.  Życzył kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, radości, miłości oraz  wszelkiej pomyślności.

Wyraził uznanie za trud włożony w zapewnieniu bytu rodzinie i wychowanie dzieci, a tym samym szczególny wkład w rozwój  Gminy Zarzecze.

Życzenia parom złożył  również Przewodniczący Rady Gminy  – Mariusz Pieniążek. Szanownym Jubilatom  pogratulował tak długiego stażu małżeńskiego i życzył kolejnych jubileuszy, przeżytych w zdrowiu, pełnych radości i miłości.

             

Wyróżnienia otrzymali Państwo Alicja i Henryk Chadała, Helena i Marian Chrobak, Zofia i Franciszek Czerwonka, Helena i Henryk Dubiel,  Helena i Stanisław  Drapała,  Maria i Eugeniusz Hajduk, Józefa i Franciszek Jamroży, Zofia i Julian Jucha, Zofia i Tadeusz Kowal, Helena i Czesław Pacholarz,  Elżbieta i Antoni  Płocica, Irena i Zdzisław Stęc, Łucja i Stefan Węgrzyn.

 Podsumowaniem jubileuszu były pamiątkowe zdjęcie i wspólny obiad. Jubilaci wraz  z rodzinami mieli możliwość zwiedzania Zabytkowego Pałacu Dzieduszyckich oraz Muzeum w Zarzeczu . 


 

Udostępnij: