Aktualności


Jubileusz X-lecia firmy Replas Recycling Plastics w Rożniatowie

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 18 września br. odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu X- lecia powstania firmy Replas Recycling Plastics Sp. z o.o w Rożniatowie. Hasłem przewodnim Jubileuszu było- ” od 10 lat sprzątamy świat”.

Część oficjalna uroczystości odbyła się w godzinach wieczornych na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego w Zarzeczu. Zaproszonych gości powitał Prezes Firmy Andrzej Kubik, a  wśród nich znaleźli się Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Pani Anna Huk; Wójt Gminy Zarzecze Pan Tomasz Bury; Radny Powiatu Przeworskiego Pan Wiesław Kubicki; Przewodnicząca Rady Gminy Zarzecze Pani Małgorzata Byrwa.

Podczas tej uroczystości nie zabrakło okolicznościowych przemówień, podziękowań i życzeń złożonych na ręce Prezesa Firmy Andrzeja Kubika.

W ramach podziękowania za wieloletnią współpracę zaproszeni goście oraz pracownicy firmy Replas otrzymali upominki.

Atrakcją tego wieczoru był występ iluzjonisty Pawła Shretter’a.

Zakończeniem części oficjalnej było wzniesienie toastu z okazji Jubileuszu i uroczyste krojenie tortu.

Wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych przy obsłudze cateringowej Restauracji Parkowa oraz zabawie tanecznej, której oprawę muzyczną zapewnił zespół Metro.

Udostępnij: