Aktualności


KOMUNIKAT REGIONALNEJ DYREKCJI OCHRONY ŚRODOWISKA W RZESZOWIE – PTASIA GRYPA

Data:
Kategoria: Aktualności

W związku z licznymi przypadkami odnotowania wystąpienia zjadliwego wirusa ptasiej grypy (HPAI) u ptaków wodno-błotnych na terenie województwa śląskiego oraz warmińsko-mazurskiego, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zgłaszanie upadków martwego dzikiego ptactwa do Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz informowanie Dyrekcji o takich przypadkach.

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie

  1. Piłsudskiego 38, 35-001 Rzeszów

tel.: 17 785-00-44 , e-mail: sekretariat.rzeszow@rdos.gov.pl

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przeworsku

  1. Studziańska 4, 37-200 Przeworsk

tel.: 16 648-74-25 , e-mail: przeworsk.piw@wetgiw.gov.pl

 

Udostępnij: