Aktualności


Koncert „Lata 20, lata 30…” w wykonaniu Klubu Seniora z okazji Dnia Kobiet.

Data:
Kategoria: Aktualności
W dniu 08.03.2022r. w Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu odbył się koncert „Lata 20, lata 30…” w wykonaniu Klubu Seniora działającego w ramach projektu „Wesołe jest życie staruszka” realizowanego przez Fundację im. Braci Sołuńskich Cyryla
i Metodego. W koncercie uczestniczyli m.in. Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego, Sekretarz Gminy Zarzecze Łukasz Laska, Radny Powiatu Przeworskiego Wiesław Kubicki, Sołtysi oraz kierownicy jednostek Organizacyjnych Gminy Zarzecze.
Największe wzruszenie wywołał utwór „ Tylko we Lwowie”.
Uczestników projektu do koncertu przygotowywała Marta Stącel MultiFonia Studio. Przy fortepianie gościnnie wystąpił Wojciech Kwaśniak.
Gratulujemy wspaniałego koncertu.
Udostępnij: