Aktualności


Michał Wilczek laureatem „Piłkarskiej Victorii 2017”!

Data:
Kategoria: Aktualności

Zawodnik Błyskawicy Rożniatów – Michał Wilczek został nagrodzony podczas gali sportowej zorganizowanej przez OZPN Jarosław w Jaśminowym Dworze w Rokietnicy! Zawodnik drużyny z Rożniatowa został wybrany najlepszym zawodnikiem przeworskiej B-klasy za co odebrał „Piłkarską Vicotrię 2017” właśnie w tej kategorii. Działacze Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu docenili postawę naszego gracza, który został najlepszym strzelcem rundy jesiennej z 16 bramkami na koncie, czym mocno przyczynił się do tego, że rożniatowska Błyskawica została zdecydowanym mistrzem jesieni wygrywając wszystkie spotkania!
Mamy nadzieję, że Michał w obecnym roku również wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i po raz kolejny przyjdzie mu piastować rolę najlepszego zawodnika przeworskiej B-klasy. Jest to idealny przykład na to, że praca na treningach i zaangażowanie w widowiskach sportowych popłaca i może przynieść wiele korzyści.

Udostępnij: