Aktualności


MISTRZOSTWA PODKARPACIA OLDBOJÓW W FUTSALU

Data:
Kategoria: Aktualności
W sobotę 4 lutego br. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyły się 𝑴𝒊𝒔𝒕𝒓𝒛𝒐𝒔𝒕𝒘𝒂 𝑷𝒐𝒅𝒌𝒂𝒓𝒑𝒂𝒄𝒊𝒂 𝑶𝒍𝒅𝒃𝒐𝒋𝒐́𝒘 𝒘 𝑭𝒖𝒕𝒔𝒂𝒍𝒖 organizowane wspólnie z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej, Futsalem Podkarpackim oraz MOSiR w Przeworsku.
 
Mecze rozegrane zostały w czterech grupach na dwóch obiektach. Grupy A i B rywalizowały w hali sportowej GOSiR Zarzecze, natomiast drużyny z grup C i D swoje mecze rozegrały w Hali Sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku.
 
W turnieju udział wzięło łącznie 14 zespołów, z których najlepsi okazali się Old Boys Dynów.
 
Gmina Zarzecze również miała swoich reprezentantów, debiutujących w tak wysokiej randze zawodów 𝗚𝗞𝗦 𝗙𝘂𝘁𝘀𝗮𝗹 𝗭𝗮𝗿𝘇𝗲𝗰𝘇𝗲.
 
Już w najbliższą sobotę 11 lutego ponownie wrócimy do hali sportowej GOSiR Zarzecze, gdzie rozegrane zostaną Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia U-15 w Futsalu.
 
Zapraszamy na fanpage Futsalu Podkarpackiego, gdzie znajduje się pełna relacja zdjęciowa z sobotnich mistrzostw ⤵⤵
Udostępnij: