Aktualności


MŁODZI AKTORZY ZAGRALI W TELEDYSKU

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 21 czerwca br. uczestnicy warsztatów aktorskich zorganizowanych przez Centrum Kultury w Zarzeczu uczestniczyli w nagraniu teledysku.  W ramach warsztatów prowadzonych przez Akademię Aktorską ARTYSTA dzieci i młodzież zgłębiała tajniki sztuki aktorskiej. Podczas zajęć trwających pięć miesięcy uczestnicy uczyli się jak prawidłowo prezentować się na scenie, jak poruszać i wyrażać swoje emocje, co niewątpliwie jest przydatne podczas różnych występów scenicznych. Opiekunowie grupy byli pozytywnie zaskoczeni umiejętnościami młodych artystów. Efekty ich pracy będziemy mogli podziwiać podczas Dni Zarzecza, kiedy to odbędzie się premiera teledysku. Zapraszamy serdecznie już dziś do podziwiania talentów artystycznych adeptów sztuki aktorskiej z terenu gminy Zarzecze.

Udostępnij: