Aktualności


NABÓR DO GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZARZECZE !

Data:
Kategoria: Aktualności

Zarząd oraz Trenerzy Gminnej Akademii Piłkarskiej ogłaszają nabór dzieci od 4 do 15 roku życia na treningi piłkarskie. Dziecko, które nigdy nie brało udziału w treningach Gminnej Akademii Piłkarskiej w miesiącu czerwcu będzie miało możliwość trenowania bez żadnej odpłatności. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 609 133 472.

Gminna Akademia Piłkarska to nie tylko treningi piłkarskie. W ramach uczęszczania na treningi oferujemy:

-WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ SZKOLENIOWĄ
-PROFESJONALNE TRENINGI PIŁKARSKIE
-UDZIAŁ W ROZGRYWKACH LIGOWYCH ORAZ TURNIEJACH
➡--WYJAZDY NA MECZ REPREZENTACJI POLSKI ORAZ EKSTRAKLASY
-OBOZY SPORTOWE, PÓŁKOLONIE
-➡--WSPÓLNE PIKNIKI RODZINNE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Udostępnij: