Aktualności


NABÓR WNIOSKÓW NA NAGRODY I STYPENDIA SPORTOWE

Data:
Kategoria: Aktualności

Wójt Gminy Zarzecze ogłasza nabór wniosków na nagrody oraz stypendia sportowe.

Nagrody oraz stypendia stanowią wyraz uznania za osiągnięte wyniki sportowe uzyskane w dyscyplinach o ugruntowanej tradycji lokalnej (sporty letnie) w roku poprzedzającym rok złożenia wniosku oraz mają na celu wspieranie rozwoju zawodników szczególnie uzdolnionych w zakresie sportu.

Wnioski o przyznanie stypendium lub nagrody należy złożyć w Urzędzie Gminy Zarzecze (osobiście, za pośrednictwem operatora pocztowego lub za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej – ePUAP) w terminie do 15 lutego 2024 r.

Więcej informacji: 537 065 479

DOKUMENTY DO POBRANIA ⤵

REGULAMIN  [KLIKNIJ TUTAJ]

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SPORTOWEGO  [KLIKNIJ TUTAJ]

WNIOSEK O PRZYZNANIE NAGRODY  [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Udostępnij: