Aktualności


NAWIGATOR – KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 29 listopada 2018r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyło się spotkanie w sprawie projektu „Nawigator – kompleksowy Program Wspierania Rozwoju Ekonomii Społecznej”. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych gminy Zarzecze, jak również przedstawiciele Stowarzyszeń, Klubów sportowych, Kół Gospodyń Wiejskich i inni.  Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze przywitał zaproszonych gości, przedstawił program spotkania, zachęcał również do składania wniosków, celem pozyskania dodatkowych środków na działalność.

Pani prowadząca spotkanie Małgorzata Sielska reprezentująca Podkarpacki Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości – Katarzynę Podraza przedstawiła informacje nt. projektu Nawigator, w tym warunki ubiegania się o MIKROGRANT, czyli: kto może ubiegać się o środki finansowe w wysokości do 6.000zł, na co można przeznaczyć pozyskane środki, jak wypełniać wnioski.

Osoby uczestniczące w spotkaniu mogły zdobyć wiedzę dotyczącą ekonomii społecznej, w tym pozyskiwania środków do 6 tys. złotych w ramach Mikrograntu, na działalność którą prowadzą.

Miejmy nadzieję, że spotkanie przyczyni się do tego, że w gminie Zarzecze będą realizowane wnioski w ramach projektu „Nawigator – kompleksowy Program Wspierania Rozwoju Ekonomii Społecznej”

Udostępnij: