Aktualności


„Noc Świętojańska z ekonomią społeczną”

Data:
Kategoria: Aktualności

Centrum Kultury w Zarzeczu realizuje projekt „NAWIGATOR – KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ. W ramach w/w projektu, w dniu 16 czerwca 2019r. na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego odbędzie się impreza integracyjna pn. „Noc Świętojańska z ekonomią społeczną”. To wyjątkowe wydarzenie będzie miało następujący przebieg:
18:30 – warsztaty wicia wianków, animacje dla dzieci, a w tym warsztaty kuglarskie i cyrkowe
20:00 – prezentacja obrzędu Nocy Świętojańskiej, * przedstawienie w wykonaniu trzech zespołów śpiewaczych z terenu Gminy Zarzecze tj. Zespołu Śpiewaczego z Rożniatowa, Maćkówki, Kisielowa oraz dzieci i młodzieży ze szkół Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zarzeczu oraz Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu

* puszczanie wianków na wodzie przy rozświetlonym pochodniami stawie
21:00 – pokaz ognia i światła związanego z tradycją Nocy Świętojańskiej w wykonaniu grupy SERPNTIS ART
W trakcie trwania imprezy zostanie zaprezentowana działalność Spółdzielni Socjalnej „Rezydencja pod platanem” poprzez przygotowanie stoiska z poczęstunkiem.
Serdecznie zapraszamy!

„Mikrogrant – projekt „NAWIGATOR – KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 Oś PRIORYTETOWA VIII Integracja społeczna Działanie 8.5 Wspieranie rozwoju sektora ekonomii społecznej w regionie”

Udostępnij: