Aktualności


NOWY PROJEKT GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności
Drodzy Rodzice, Dzieci i Młodzież . Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej rusza z nowym projektem szkoleniowym w sezonie 2018/2019 ‼️
W miesiącu sierpniu Gminna Akademia Piłkarska rozpocznie treningi po przerwie wakacyjnej. W zbliżającym się sezonie rozgrywkowym 2018/2019 powstaną nowe grupy szkoleniowe.
Na chwilę obecną zbliżający się sezon będzie rekordowy pod względem występów drużyn w rozgrywkach organizowanych przez OZPN Jarosław.
,,W zbliżającym się sezonie wszystkie grupy młodzieżowe będą występowały oficjalnie pod szyldem Gminnej Akademii Piłkarskiej. Dokonaliśmy zgłoszenia w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu drużyn począwszy od Żaka (rocznik 2010-2011) do Juniora Starszego (rocznik 2000-2002). Wszystkie te grupy, a będzie ich sześć,  występować będą w oficjalnych rozgrywkach ligowych OZPN Jarosław-  komentuje Łukasz Laska prezes Akademii”
Udostępnij: