Aktualności


PAN ANDRZEJ KUBIK – PREZES GPR GUMA I PLASTIK RECYCLING SP. Z O.O. LAUREATEM NAGRODY „CYRKULARNOŚĆ ROKU 2023”

Data:
Kategoria: Aktualności

Miło nam poinformować, iż Pan Andrzej Kubik – Prezes GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. został laureatem nagrody „Cyrkularność Roku 2023” wręczonej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas Polish Circular Forum w Warszawie.

Podczas Gali Polish Circular Forum  w dniu 6 czerwca 2023 r. wręczono nagrody „Cyrkularność Roku” Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Statuetki wręczyły Katarzyna Błachowicz i Agnieszka Zdanowicz, wiceprezeski koordynatora Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu.

Nagrodzono osiem osób i firm. Liczba osiem nie jest przypadkowa, gdyż w poziomie jest nie tylko symbolem nieskończoności, lecz również gospodarki o obiegu zamkniętym.

Wśród nich znalazł się Prezes Firmy GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. Nagrodę Panu Andrzejowi Kubikowi wręczono m.in. za społeczną odpowiedzialność biznesu, za nieustające zaangażowanie w edukację ekologiczną wraz z podnoszeniem wiedzy dzieci i młodzieży w zakresie recyklingu. Ponadto za zainicjowanie i wsparcie nowych kierunków w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu: Technik ochrony środowiska-innowacja recykling, Technik Gospodarki Odpadami.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

 

Zdjęcia: archiwum Polish Circular Forum

Udostępnij: