Aktualności


PIKNIK RODZINNY „WITAJCIE WAKACJE”

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 24 czerwca br. obok Szkoły Podstawowej w Rożniatowie został zorganizowany Piknik Rodzinny „ Witajcie Wakacje”.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Ks. Jakub Kustroń ,Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Tomasz Bury, Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze Mariusz Pieniążek, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Rodziny Wiktor Koba, Sekretarz Gminy Zarzecze Tadeusz Kiełbowicz.

W programie Pikniku znalazły się występy dzieci z przedszkola „ Kompetentne Przedszkolaki”, taniec  „ Krakowiak” wykonaniu dzieci z „zerówki” oraz klasy I tutejszej szkoły. Gościnnie  z wiązanką pieśni ludowych wystąpił Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa. Miłą niespodzianką był występ Samodzielnego Oddziału Mazowieckiej Chorągwi Husarskiej im. Karola Chodkiewicza Ziemi Jarosławskiej.

Najmłodsi uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w różnych konkursach, zabawach na dmuchanym placu zabaw czy przejażdżce „pociągiem”.

Organizatorami imprezy Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne wraz z uczniami Szkoły Filialnej im. Stefana Kard. Wyszyńskiego, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Rożniatowie.

Szczególne podziękowania należą się Zastępcy Przewodniczącego Rady Gminy Zarzecze Małgorzacie Górskiej oraz Sołtys Wsi Rożniatów Marii Chudy, które zmobilizowały lokalną społeczność do zorganizowania Pikniku.

Udostępnij: