Podpisane umowy na realizację mikrograntu w ramach projektu pn. „NAWIGATOR II – KOMPLEKSOWY PROGRAM ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”

Barbara Szczygieł – Dyrektor Centrum Kultury w Zarzeczu, Anna Krzeszowska-Gwóźdź – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu i Marlena Chudy – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu z filią w Łapajówce wraz z główną księgową Dorotą Lampart – podpisały umowy na realizację mikrograntu w ramach projektu pn. „NAWIGATOR II – KOMPLEKSOWY PROGRAM ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”. Projekty będą realizowane przez poszczególne jednostki już od czerwca br. Działania skierowane są do mieszkańców gminy Zarzecze. Każda jednostka otrzyma środki na realizację projektu w wysokości 6.000zł.