Aktualności


Podsumowanie Gminnego Konkursu Wokalnego pt: The best Voice of Zarzecze”

Data:
Kategoria: Aktualności

Podsumowanie Gminnego Konkursu Wokalnego pt: The best Voice of Zarzecze”

 

W dniu 31.05.2021r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyło się spotkanie literacko- poetyckie, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom Gminnego Konkursu Wokalnego pt: The best Voice of Zarzecze” ogłoszonego przez Wójta Gminy Zarzecze. Podczas spotkania zaproszeni goście oraz pozostali uczestnicy konkursu mogli podziwiać występy laureatów. Spotkanie prowadziła Pani Anna Krzeszowska-Gwóźdź – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu. Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze przywitał wszystkich uczestników, pogratulował wykonawcom, jak również złożył życzenia z okazji Dnia Matki. Wśród zaproszonych gości uczestniczyli Pani Małgorzata Byrwa – Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze, Pani Katarzyna Balawender – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Rodziny, Pani Beata Klisz – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach, Pani Marlena Chudy – kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu z filią w Łapajówce oraz nauczyciele, członkowie komisji konkursowej, mamy wraz z dziećmi biorącymi udział w konkursie.

 

Laureatami Gminnego Konkursu Wokalnego pt. „The Best Voice od Zarzecze” zostali:

Kategoria I  –  Przedszkole, dzieci w wieku 3 – 6 lat

  1. Oliwa Dyndał
  2. Liliana Sowa
  3. Marcelina Dziad

Kategoria II – klasy I-III szkół podstawowych

  1. Lena Dziad
  2. Zofia Kościńska
  3. Oskar Lewko

Kategoria III – klasy IV-VI szkół podstawowych

Wyróżnienie: Milena Superson

Kategoria IV, klasy VII- VIII szkół podstawowych i szkoły średnie

  1. Julia Kościńska
  2. Zuzanna Trelka
  3. Kacper Superson

Kategoria Vdorośli do 60

 Wyróżnienie: Tomasz Homik

Spotkanie uświetnił występ Marii Wojnarowicz, której bardzo dziękujemy.

Na koniec spotkania wszystkim mamom wręczone zostały bukieciki konwalii.

Podczas spotkania przedstawiono najpiękniejszy głos w ramach Gminnego Konkursu Wokalnego pt: The best Voice of Zarzecze”, którym została Julia Kościńska.

Serdecznie gratulujemy.

Składamy także podziękowania dla rodziców za pomoc i poświęcony czas, a także trud w przygotowaniu dzieci i młodzieży do konkursu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Udostępnij: