Aktualności


PODSUMOWANIE JESIENNEGO TURNIEJU BADMINTONA

Data:
Kategoria: Aktualności

18 zawodniczek i 32 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju badmintona z cuklu Grand Prix Zarzecze 2018. W Jesiennym turnieju, który odbył się 7 października rozegrano 130 spotkań podzielonych na pięć kategorii. Po przeszło 8 godzinach gry poznaliśmy zwycięzców. Mimo wyniku sportowego cieszy nas atmosfera, którą udaje nam się zapewnić. Z pomocą przychodzą tutaj amatorzy, pasjonaci tego sportu, którzy zjeżdżają do Zarzecza już niemal z całego województwa podkarpackiego. Serdeczne podziękowania po tym turnieju, kierujemy po raz kolejny w stronę Pana Jacka Kuczy, Radnego Gminy Zarzecze, który od początku naszej działalności wspiera nas i pomaga. Tym razem przygotował dla uczestników gorący posiłek, którym była przepyszna grochówka! Dziękujemy także wszystkim sponsorom, którzy wspierają nas w działalności.

9 grudnia odbędzie się Mikołajkowy Turniej Badmintona, który będzie turniejem podsumowującym Cykl Otwartych Turniejów Badmintona-Grand Prix Zarzecze 2018. Będzie to ostatni turniej liczony do klasyfikacji generalnej.

Serdecznie zapraszamy.

Wyniki:

Kat. Open kobiet

1.Łabuda Wiktoria- Rzeszów

2.Woźna Irena-Lubaczów

3.Sowińska Anna-Jarosław

Kat. Runners up kobiet

1.Rogoża Aleksandra-Dachnów

2.Sigłowa Paulina-Dachnów

3.Maciołek Natalia-Dachnów

Kat. Open mężczyzn

1.Walas Dariusz- Rzeszów

2.Mac Grzegorz- Rzeszów

3.Pieniążek Łukasz- Rzeszów

Kat. Runners up mężczyzn

1.Pantoła Robert- Dubiecko

2.Lonc Janusz- Jarosław

3.Prorok Mirosław-Krosno

Kat Mikst

1.Pieniążek Wiktoria/Pieniążek Łukasz-Rzeszów

2.Gdula Agnieszka/Siwarga Rafał-Przemyśl

3.Sigłowa Paulina/Kamil Spławiński- Dachnów/Dubiecko

Udostępnij: