Aktualności


Podsumowanie konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze  

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 31.05.2021r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyło się spotkanie literacko- poetyckie, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom konkursu literacko- recytatorskiego ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu pt. „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze Podczas spotkania zaproszeni goście oraz pozostali uczestnicy konkursu mogli podziwiać występy laureatów, jak również posłuchać wierszy, które zostały przeczytane przez Panią Barbarę Szczygieł – Dyrektora Centrum Kultury w Zarzeczu i Panią Monikę Sosnowską – kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Zarzeczu. Całość spotkania prowadziła Pani Anna Krzeszowska-Gwóźdź – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze przywitał wszystkich uczestników, pogratulował, jak również złożył życzenia z okazji Dnia Matki. Wśród zaproszonych gości uczestniczyli Pani Małgorzata Byrwa – Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze, Pani Katarzyna Balawender – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Rodziny, Pani Beata Klisz – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach, Pani Marlena Chudy – kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu z filią w Łapajówce oraz nauczyciele, członkowie komisji konkursowej, mamy wraz z dziećmi biorącymi udział w konkursie.

 

Laureaci konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina”

kategoria I – klasy IV- VI szkół podstawowych

  1. Nicola Obłoza
  2. Sara Górska
  3. Wojciech Górski

kategoria II – klasy VII- VIII szkół podstawowych

  1. Mirela Łanda
  2. Julia Kościńska
  3. Zuzanna Trelka

Spotkanie uświetnił występ Marii Wojnarowicz. Na koniec spotkania wszystkim mamom wręczone zostały bukieciki konwalii.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Składamy także podziękowania dla rodziców za pomoc i poświęcony czas, a także trud w przygotowaniu dzieci do konkursu. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo.

Podziękowania kierujemy także do Środowiskowego Domu Samopomocy
w Zalesiu z filią w Łapajówce za przygotowanie słodkiego poczęstunku, z którego mogli skorzystać uczestnicy spotkania.

Udostępnij: