Aktualności


PODSUMOWANIE KONKURSU PN.: „WIELKANOCNE ZWYCZAJE”

Data:
Kategoria: Aktualności

W zabytkowym pałacu w Zarzeczu dnia 11 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Wielkanocne tradycje” zorganizowanego przez Centrum Kultury. Celem konkursu była przede wszystkim prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej jak również kultywowanie tradycji wielkanocnych.

Na konkurs wpłynęło 129 prac ze szkół z terenu gminy oraz z Środowiskowych Domów Samopomocy. Komisja konkursowa w składzie: pani Małgorzata Byrwa – przewodnicząca,

pani Beata Prymon – członek, pan Piotr Prymon  – członek oraz pan Paweł Płocica – członek po burzliwych obradach wyłoniła laureatów konkursu. Nagrody i wyróżnienia przyznano
w następujących kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe kl. I – III, szkoły podstawowe kl. IV – VI, szkoły podstawowe kl. VII, VIII i III gim., szkoły średnie oraz dorośli (protokół w załączaniu).

Na podsumowanie przybyli laureaci konkursu wraz z nauczycielami i rodzicami. Dyplomy oraz nagrody wręczali: wójt Gminy Zarzecze – Tomasz Bury oraz Przewodnicząca Rady Gminy – Małgorzata Byrwa, która była również sponsorem nagród. Podsumowując konkurs wójt Gminy Zarzecze podziękował wszystkim, którzy oddali swoje piękne prace na cele charytatywne jak również życzył wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy jurorom za ich trudną pracę, ponieważ wybór laureatów nie był łatwy.

Dziękujemy również wszystkim za udział w konkursie, a nauczycielom i rodzicom
za zaangażowanie i udział w organizowanych wydarzeniach.

Protokół konkursu- pobierz

Udostępnij: