PODSUMOWANIE WAKACJI NA SPORTOWO Z GOSiR-em

W dniach 1.07.2019- 5.07.2019 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu w ramach ,,Wakacji na Sportowo z GOSiR-em’’ organizował aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Zarzecze.

Wakacje na sportowo rozpoczęły się od wyjazdu na kajaki do Gminy Tryńcza, gdzie dzieci odbyły dwugodzinny spływ kajakowy na trasie Gniewczyna Łańcuca – Chodaczów.

We wtorek w Zarzeczu odbyła się gra terenowa. W środę oraz czwartek dzieci wyjechały kolejno na basen do Jarosławia, oraz nad Zalew do Radawy.

Wakacje na sportowo z GOSiR-em zakończyły się rajdem rowerowym ,,Śladami Gminy Zarzecze’’ oraz wspólnym ogniskiem.

Łącznie z wypoczynku skorzystało 150 uczestników.  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w najbliższym czasie planuje kolejne atrakcje dla dzieci.