Aktualności


POGODA NAM NIE STRASZNA. II PIKNIK RODZINNY z GMINNĄ AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ ZA NAMI !

Data:
Kategoria: Aktualności

Pogoda nam nie straszna, tak można opisać II Piknik Rodzinny z Gminną Akademią Piłkarską Zarzecze. Zaplanowany na sobotę piknik w tym dniu nie doszedł do skutku. Niestety, przegraliśmy z pogodą. Zarząd Akademii jednak ,,podjął rękawice’’ zorganizowania pikniku dzień później, czyli w niedzielę. Czy się udało ? UDAŁO SIĘ ! Rodzice wraz ze swoimi dziećmi docenili wysiłek organizatorów i licznie przybyli na II Piknik Rodzinny z Gminną Akademią Piłkarską Zarzecze. O godz. 15:50 nad Zarzeczem przeszła potężna ulewa, co spowodowało wśród organizatorów niepewność. Jednak około godz.  16:00 rodzice wraz z dziećmi zaczęli podążać w kierunku stadionu GOSiR w Zarzeczu.  Harmonogram pikniku jednak musiał delikatnie zostać zmodyfikowany.

Impreza rozpoczęła się od rozgrywek piłkarskich dzieci i młodzieży. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach. Grupa trampkarzy i młodzików rozegrała spotkanie na pełnowymiarowym boisku. Po rozgrywkach piłkarskich dzieci i młodzieży przyszedł czas na długo wyczekiwany mecz RODZICÓW , którzy w przeciwieństwie do roku poprzedniego stworzyli dwie liczne drużyny. Kapitanem zespołu numer jeden był Tomasz BuryRadny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, który niczym prawdziwy dowódca prowadził zespół. Z drugiej strony stanęli podopieczni Wiktora Koby–Radnego Gminy Zarzecze. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Emocje czekały na nas w drugiej połowie. Prowadzenie objęła drużyna Tomasza Burego i kiedy wydawało się, że drużynie przeciwnej ciężko będzie odrobić straty, zadali oni dwa ciosy. Pierwszym była bramka wyrównująca, natomiast drugim bramka, która dała zwycięstwo drużynie prowadzonej przez Wiktora Koby. Podczas meczu było mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i przede wszystkim gry fair play.

Po zakończonym meczu odbyła się cześć oficjalna. Wszystkich obecnych na pikniku przywitał Prezes AkademiiŁukasz Laska, który podkreślił bardzo ważną rolę rodziców w rozwoju szkółki oraz podziękował za pomoc i wsparcie Panu Wójtowi Gminy Zarzecze Wiesławowi Kubickiemu, Tomaszowi Buremu- Radnemu Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Tadeuszowi Kiełbowiczowi- Przewodniczącemu Rady Powiatu Przeworskiego oraz Dyrektorowi GOSiR w Zarzeczu Panu Jackowi Ziębie. Następnie przedstawiciele rodziców Gminnej Akademii Piłkarskiej wręczyli w/w osobom pamiątkowe statuetki jako wyraz podziękowania za wspieranie Akademii.  Pamiątkowe tablice otrzymali również Trenerzy Akademii za wzorowo wykonywaną pracę.  Zarząd Akademii przygotował również dla dzieci gadżety w postaci kubków z pamiątkowym zdjęciem każdego zawodnika oraz smycz Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze. Po zakończonej części oficjalnej dzieci miały możliwość korzystania z atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Rodzice z kolei w miłej i przyjaznej atmosferze spędzali czas w gronie znajomych. Warto podkreślić iż dużym zainteresowanie cieszył się pojedynek ,,przeciągania liny’’ między rodzicami a swoimi dziećmi. W rywalizacji do trzech zwycięstw lepsze okazały się dzieci, które wygrały 3:1. II Piknik Rodzinny za Nami. Dziękujemy rodzinom, iż tak licznie pojawili się na stadionie, czym docenili wysiłek organizatorów. Na kolejny piknik nie będziemy czekać jednak długo. W planie jest zorganizowanie imprezy na zakończenie wakacji.

Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze bardzo serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu pikniku następującym osobom:

Wójtowi Gminy Zarzecze Wiesławowi Kubickiemu-  za udostępnienie obiektów oraz pomoc finansową.
Tomaszowi Buremu oraz Tadeuszowi Kiełbowiczowi- ufundowanie poczęstunku dla dzieci i rodziców.
Jackowi Ziębie- za pomoc w przygotowaniu pikniku.

Udostępnij: