Aktualności


PÓŁKOLONIA 2018

Data:
Kategoria: Aktualności

Półkolonia trwała od 16.07. – 27.07.2018 r. Odwiedziliśmy Rzeszów – kino Helios i obejrzeliśmy film ” Iniemamocni2″, salę zabaw Korona w Jarosławiu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radawie – park linowy i kąpiel w zalewie, Tor saneczkowy w Przemyślu a na zakończenie wypoczynku odwiedziliśmy Sandomierz, zwiedziliśmy zamek, rynek, stąpaliśmy tymi samymi ścieżkami co Ojciec Mateusz. Pogoda dla nas była łaskawa.

„Wypoczynek letni w 2018r. w formie półkolonii w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 zł na każdego uczestnika”.

Krajowa Rada Izb Rolniczych jest organizatorem wypoczynku letniego w formie półkolonii dla dzieci i młodzieży, których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 

Udostępnij: