Aktualności


PÓŁKOLONIA SPORTOWO-REKREACYJNA 2022

Data:
Kategoria: Aktualności
Początek lipca, podobnie jak w roku ubiegłym to czas w Gminie Zarzecze na organizację półkolonii dla dzieci i młodzieży.
Tegoroczna edycja z uwagi na duże zainteresowanie została zorganizowana w dwóch turnusach. Udział w aktywnym wypoczynku wzięło blisko 100 dzieci.
Organizatorem wypoczynku byli Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze , Zarząd Powiatu Przeworskiego , Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu , Centrum Kultury w Zarzeczu , Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu , Gminna Biblioteka Publiczna w Zarzeczu oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy.
Półkolonia skierowana była przede wszystkim do dzieci z terenu Gminy Zarzecze, jednak udział brały również dzieci z poza terenu gminy.
Dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawczej spędziły dwa pięciodniowe turnusy aktywnie wypoczywając.
Wśród atrakcji tegorocznych bliźniaczych turnusów znalazły się między innymi: gry i zabawy terenowe, zajęcia artystyczne, gry planszowe, zajęcia sportowe, zwiedzanie Jarosławskich Podziemi, konkursy, a także wiele innych ciekawych zajęć.
Największą atrakcją okazał się jednak całodniowy wyjazd do Bałtowa, gdzie nasi uczestnicy mogli skorzystać z bogatej oferty tamtejszego JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny. Równie ciekawie było w Solinie, gdzie uczestnicy zwiedzali wnętrze Solińskiej Zapory, a także odbył się Rejs Statkiem „Demon Bieszczad”.W planie półkolonii był również wyjazd do FlyParku Rzeszów oraz FlyWall – centrum wspinaczkowe i park linowy. Były również seanse filmowe w kinie oraz wiele świetnej zabawy.
Podsumowanie każdego z turnusów półkolonii odbyło się w Zespole Pałacowo – Parkowym w Zarzeczu w obecności Wójta Gminy Zarzecze, Dyrektorów oraz opiekunów biorących udział w półkolonii.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Półkolonii:
Dziękujemy za nieocenioną pomoc opiekunom w osobach:
– Małgorzaty Byrwa,
– Małgorzaty Kasperskiej,
– Moniki Sosnowskiej,
– Barbary Szczygieł,
– Aliny Skiba,
– Karoliny Gwóźdź,
– Magłorzaty Sosnowskiej,
– Karoliny Jakielaszek,
– Michała Machaja,
– Mariusza Surmiaka,
– Zygmunta Szumilaka,
– Piotra Iwanko,
– Krystiana Domki,
– Łukasza Laski,
DZIECIAKI ❤️ DO ZOBACZENIA ZA ROK. ❤️
Udostępnij: