Aktualności


POLSKA FUNDACJA PRZEMYSŁU KOSMICZNEGO ZAPRASZA DO UDZIAŁU W ANKIECIE DLA OSÓB PROWADZĄCYCH WŁASNE GOSPODARSTWA ROLNE

Data:
Kategoria: Aktualności

W związku z dynamicznie rozwijającym się sektorem technologii kosmicznych wykorzystywanych w rolnictwie oraz w obliczu wzmożonej aktywności naszych zachodnich sąsiadów w zakresie wykorzystania tych technologii, Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiła przygotować raport dotyczący popularności rolnictwa precyzyjnego w polskich gospodarstwach rolnych. Do przygotowania tego raportu niezbędne jest uzyskanie informacji o tym czy mieszkańcy gmin wykorzystują tę technologie. W celu uzyskania przedmiotowych informacji przygotowane zostało krótkie badanie. Badanie to jest anonimowe, a jego wypełnienie trwa mniej niż 60 sekund. Jest ono przeznaczone dla osób prowadzących własne gospodarstwo rolne.

LINK DO BADANIA

Udostępnij: