Aktualności


Pomoc dla osób starszych, samotnych, uzależnionych od alkoholu, bezdomnych w związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz niskimi temperaturami

Data:
Kategoria: Aktualności

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz niskimi temperaturami, zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Zarzecze, abyśmy nie byli obojętni na los drugiego człowieka. W przypadku osób, którym należałoby pomóc, w tym w szczególności starszym, samotnym, uzależnionym, bezdomnym prosimy zgłaszać informacje do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu osobiście lub telefonicznie po nr 16 640 11 86 od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1500

Uruchomiona jest również całodobowa bezpłatna infolinia 987 – pod jej numerem można zgłaszać potrzebę udzielenia pomocy osobie zagrożonej z powodu złych warunków atmosferycznych.

Anna Krzeszowska-Gwóźdź

kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Zarzeczu

 

Udostępnij: