Aktualności


POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE MŁODZEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH CTIF

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 10 czerwca 2018r. na stadionie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu przeprowadzono Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF. Wzięło w nich udział 13 drużyn młodzieżowych dziewczęcych oraz 22 drużyny młodzieżowe chłopięce i drużyny mieszane.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Przeworsku kpt. Marcin Lachnik, a sędzią głównym zawodów został bryg. Bogdan Jarosz.

Zawody składały się z dwóch konkurencji tj. sztafety i ćwiczenia bojowego.

Najlepsze wyniki końcowe w klasyfikacji generalnej uzyskały drużyny: CTIF- DZIEWCZĘTA: I miejsce- OSP-Gać, II miejsce- OSP Żurawiczki, III miejsce- OSP Zalesie.
CTIF- CHŁOPCY I DRUŻYNY MIESZANE: I miejsce- OSP Gać, II miejsce- OSP Grzęska, III miejsce- OSP Mirocin.

Po podsumowaniu zawodów nastąpiło wręczenie pucharów i dyplomów przez Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP Wiesława Kubickiego, Komendanta PSP w Przeworsku Marcina Lachnika oraz Przewodniczącego Rady Gminy Zarzecze Mariusza Pieniążka.

 

Udostępnij: