Aktualności


POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO- POŻARNICZE

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 23 czerwca br. na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTIF. Wystartowało w nich 20 drużyn młodzieżowych chłopięcych ( Krzeszów, Sietesz, Zarzecze, Grzęska, Gać, Chałupki, Kisielów, Krasne, Ostrów, Mirocin, Ujezna, Mackówka, Rozbórz, Cieplice, Świętoniowa, Dębów, Białoboki, Zalesie, Mikulice, Widaczów) oraz 15 drużyn młodzieżowych dziewczęcych ( Racławówka, Gać, Ostrów, Ujezna, Mirocin, Chałupki, Mikulice, Sietesz, Grzęska, Pełnatycze, Zalesie, Zarzecze, Gać II, Żurawiczki, Wolica).

Zawody składały się z dwóch konkurencji tj. sztafety oraz rozwinięcia bojowego.

Najlepsze wyniki końcowe w klasyfikacji generalnej uzyskały drużyny: CTIF – CHŁOPCY  – I miejsce OSP Gać, II miejsce OSP Sietesz, III miejsce OSP Mikulice. CTIF DZIEWCZĘTA – I miejsce OSP Gać, II miejsce OSP Sietesz, III miejsce OSP Żurawiczki.

Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Przeworsku, Komendant Powiatowy PSP w Przeworsku oraz Wójt Gminy Zarzecze.

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ NA NASZYM FB: https://www.facebook.com/pg/ugzarzecze/photos/?tab=album&album_id=412615169334038

 

Udostępnij: