Aktualności


POŻEGNANIE LATA W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W ZALESIU

Data:
Kategoria: Aktualności

Środowiskowy Dom Samopomocy w Zalesiu  zorganizował   w dniu 4 października br. spotkanie integracyjne pn. „Pożegnanie Lata”. Gospodarze zadbali o wspaniałą atmosferę, super zabawę i niezapomniane chwile wśród bliskich osób.

Spotkanie miało na celu integrację środowiska osób niepełnosprawnych, a muzyka, tańce i wspólne śpiewanie były do tego najlepszą okazją. Uczestnikami imprezy byli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu, filii w Łapajówce oraz zaprzyjaźnionych ŚDS-ów z Kamienia, Łopuszki Wielkiej, Laszczyn z filią w Podlesiu, Sieniawy, Pruchnika oraz Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku. Nie zabrakło również gości w osobach: starosty Zbigniewa Kiszki, wójta Wiesława Kubickiego, przewodniczącego Rady Gminy Zarzecze Mariusza Pieniążka, dyrektora GOPS Anny Krzeszowskiej – Gwóźdź, dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Jednostek Gminnych Sylwii Mazur, sołtysa Zalesia Wiesława Stecko, radnej Anny Jamroży i wielu innych. Wszystkich gości powitała kierownik ŚDS w Zalesiu Anna Paczkowska, zachęcając do wspólnej zabawy.

Uczestnicy spotkania mieli okazję do tańca przy muzyce zespołu „H&Z”, śpiewów z gitarą przy ognisku, przejazdów bryczką, uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach i zabawach oraz kosztowania pysznego jedzenia. Impreza stworzyła również okazję do poznania nowych osób i wymiany doświadczeń.

Impreza odbyła się pod patronatem Starosty Przeworskiego i Wójta Gminy Zarzecze.

 

 

 

Udostępnij: