Aktualności


POŻEGNANIE LATA Z ŚDS

Data:
Kategoria: Aktualności
W dniu 29 września 2022r. w Remizie OSP Siennów odbyło się „Pożegnanie Lata 2022”, zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Zalesiu z filią w Łapajówce.
Jak co roku uczestnicy ŚDS szumnie pożegnali lato z nadzieją na ponowne spotkanie za rok. Impreza miała na celu przede wszystkim integrację uczestników poprzez wspólną zabawę, konkursy oraz pogawędki przy stole.
Na spotkaniu nie zabrakło zaproszonych gości w osobach: Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, Przewodnicząca Rady Gminy Zarzecze Małgorzata Byrwa, Sekretarz Gminy Zarzecze Łukasz Laska, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Krzeszowska-Gwóźdź oraz Dyrektor GOSiR w Zarzeczu Mariusz Surmiak, którzy chętnie zabrali głos oraz wzięli udział w wspólnych konkursach i zabawach z uczestnikami.
W tym dniu do wspólnego świętowania dołączyły zaprzyjaźnione Środowiskowe Domy Samopomocy, a mianowicie: ŚDS w Pruchniku, ŚDS w Łopuszce Wielkiej, ŚDS w Przeworsku, ŚDS w Sieniawie, ŚDS w Gaci, ŚDS w Laszczynach z Filią w Zmysłówce oraz ŚDS w Bachórcu.
,,Spotkania takie wpływają pozytywnie na relacje międzyludzkie i na podniesienie samooceny osób chorych, z niepełnosprawnościami i z zaburzeniami psychicznymi, które poprzez uczestnictwo w nich czują się nieodłączną częścią społeczeństwa” – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu Marlena Chudy.
Pełna galeria zdjęć [KLINKNIJ TUTAJ]

Zapraszamy do

Udostępnij: