Aktualności


Pożegnanie Wakacji z Gminą Zarzecze

Data:
Kategoria: Aktualności

W najbliższą niedzielę 04 września 2022 zapraszamy do Zespołu Pałacowo – Parkowego w Zarzeczu na „Pożegnanie Wakacji z Gminą Zarzecze”.

Wszystkich, którzy przybędą w tym dniu do naszego pięknego parku czeka wiele atrakcji. Dzieci będą mogły skorzystać z darmowego malowania twarzy, robienia tatuaży, skręcania baloników, odbędą się warsztaty malownaia na szkle i malowania figurek gipsowych.

Bardzo ciekawą propozycję przygotowali nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół im. W.Witosa w Zarzeczu, gdzie będzie możliwość budowania na scenie piramidy żywieniowej oraz obserwować jak powstają izotoniki. Obok sceny na stoisku szkoły odbędą się między innymi warsztaty pn. „obrazy malowane warzywami”, a lubiących gotować zachęcamy do skorzystania z prezentacji termomixa.

Oczywiście nie zabraknie dmuchanych zjeżdżalni oraz stoisk gastronomicznych przygotowanych przez Restaurację Parkową.

Na scenie natomiast zaprezentuje się Gminna Orkiestra Dęta, zespół zespół AleVocale z Multifonia Studio Marta Stącel, a o godzinie 18:00 rozpocznie się niezwykły koncert pt. „Niepewność” – spotkanie z muzyką i słowem.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki znane z Opola w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego pod dyrekcją Tomasza Piątka.Aby uatrakcyjnić to wydarzenie piękne piosenki będą przeplatane „Balladami i romansami” Adama Mickiewicza w ramach Narodowego Czytania.
Na zakończenie o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich na kino plenerowe i polską komedię pt. „Cafe pod Minogą”.

Udostępnij: