Aktualności


PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE GMINY ORAZ PLANY INWESTYCYJNE.

Data:
Kategoria: Aktualności

Pracownicy Urzędu Gminy korzystając z pięknej pogody prowadzą prace porządkowe w zakresie wycinki zakrzaczeń i zwisających gałęzi przy drogach gminnych. Usuwane są również nieczystości na pasach dróg powiatowych i gminnych oraz czyszczenie kanalizacji deszczowej przy chodnikach. Na bieżąco utwardzane są również drogi gminne poprzez dowożenie kruszywa.

W budynku remizy OSP w Rożniatowie trwają prace wykończeniowe. W planie są również modernizacje budynków remiz w Łapajówce oraz Żurawiczkach. Wyłoniono również wykonawcę robót na zadanie pn. ,,Remont dachu Ośrodka Zdrowia w Zarzeczu’’.

Trwa obecnie opracowywanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej na przebudowę dróg gminnych w Pełnatyczach oraz Maćkówce. Niebawem zostanie ogłoszony przetarg.

W ramach rządowego programu ,,Otwarte Strefy Aktynowści’’ (OSA) na etapie projektowania są obiekty sportowo – rekreacyjne w Rożniatowie i Zalesiu, których realizacja w przypadku pozytywnej opinii i otrzymania dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki nastąpi jeszcze w tym roku.

Udostępnij: