Aktualności


Produkty żywnościowe przekazane przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej dla mieszkańców gminy Zarzecze

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 15 czerwca br. Caritas Archidiecezji Przemyskiej przekazał nieodpłatnie dla mieszkańców gminy Zarzecze produkty żywnościowe tj. jabłka i mleko. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu, jak również pracownicy Urzędu Gminy w Zarzeczu oraz Centrum Integracji Społecznej w Zarzeczu rozdysponowali otrzymane produkty wśród mieszkańców gminy Zarzecze, jak również mleko zostało przekazane do szkół na terenie gminy Zarzecze i przedszkola.

Kolejny raz podziękowania składamy Panu Mariuszowi Płocicy, który nieodpłatnie udostępnił wózek widłowy, aby można było rozładować towar. Bardzo dziękujemy.

Dziękujemy bardzo Caritas Archidiecezji Przemyskiej za przekazanie nieodpłatnie żywności dla mieszkańców gminy Zarzecze. To kolejne wsparcie dla osób potrzebujących.

Dziękujemy.

Udostępnij: