Aktualności


PROGRAM ,,SKS” SZKOLNY KLUB SPORTOWY W GMINIE ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zarzeczu oraz Zespół Szkół im. W. Witosa w Zarzeczu zostały zakwalifikowane do ogólnopolskiego programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży „Szkolny Klub Sportowy” na 2023 rok.

SKS to program zajęć sportowych skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Program SKS ma na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Systematyczne, pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach Programu SKS są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach.

 

Udostępnij: