Aktualności


PRZESŁUCHANIA W RAMACH GMINNEGO KONKURSU WOKALNEGO PT. „THE BEST VOICE OF ZARZECZE”

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 27 kwietnia 2023 r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyły  się przesłuchania do III edycji Gminnego Konkursu Wokalnego pt. „The best voice of Zarzecze”. Organizatorem konkursu był Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze, a współorganizatorami  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu oraz Centrum Kultury w Zarzeczu.  Głównymi celami konkursu było: promowanie i rozwijanie talentów wokalnych, umacnianie więzi rodzinnych poprzez wybór piosenek o tematyce rodzinnej, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka polskiego, rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki, sposób na alternatywne spędzenie czasu wolnego w rodzinnym gronie.

O tytuł „The best voice of Zarzecze” ubiegało się 14 wykonawców w 4 kategoriach wiekowych.

Komisja w składzie Grażyna Winiarz ,Tomasz Piątek, Andrzej Winiarz po wysłuchaniu prezentacji i obradach wyłoniła laureatów. Odczytanie protokołu  komisji oraz rozdanie nagród nastąpi 30 maja podczas koncertu laureatów z okazji Dnia Matki . Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz rodzicom i opiekunom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Udostępnij: