Punkt informacyjny dla przedsiębiorców „BIZNES INFO”

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców „BIZNES INFO”

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. początkiem stycznia 2022 r. rozpoczęła realizację projektu pt. „Razem zmieniamy Przemyśl”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.

W ramach projektu PARR S.A. uruchomiła Punkt informacyjny „BIZNES INFO”, który oferuje  przedsiębiorcom bezpłatne usługi informacyjne z zakresu pozyskiwania środków finansowych na rozwój firmy.

Osobom prowadzącym działalność gospodarczą konsultanci PARR S.A. udzielą informacji w zakresie:

• Bezzwrotnych źródeł finansowania działalności gospodarczej (dotacje)
  • Zwrotnych źródeł finansowania działalności gospodarczej (preferencyjne pożyczki)
  • Dofinansowanych szkoleń dla przedsiębiorców

Projekt pt. „Razem zmieniamy Przemyśl” jest projektem partnerskim, w ramach którego Liderem projektu jest  Gmina Miejska Przemyśl, natomiast partnerem Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych usług informacyjnych osobiście w siedzibie Punktu:

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl (poddasze, pok. 311)

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 15.00