Aktualności


SPEKTAKL TEATRALNY ROMEO & JULIA W ZARZECZU

Data:
Kategoria: Aktualności
W piątkowy wieczór 17 lutego br. w zabytkowym pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu odbył się spektakl pt. „Romeo i Julia” w wykonaniu młodych aktorów z „Teatru na koturnach” działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury Przeworsk.
Sztuka była niezapomnianą ucztą dla licznie zgromadzonej publiczności w Zarzeckim Pałacu.
Dziękujemy Pani Agnieszce Wajdzie reżyserce przedstawienia za zaufanie i zainteresowanie wystawieniem najbardziej znanej sztuki w naszym zabytkowym pałacu.
Słowa podziękowania kierujemy również do wspaniałych młodych artystów, którzy niczym zawodowi aktorzy wprowadzili widzów w świat bohaterów Romea i Julii, dziękujemy Panu Markowi Frączkowi dyrektorowi MOK za współpracę przy tym niezapomnianym wydarzeniu.
Pełna galeria zdjęć [KLIKNIJ TUTAJ]
Udostępnij: