Aktualności


SPORTOWO-REKREACYJNY WEEKEND W GMINIE ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności
Miniony weekend w Gminie Zarzecze pełen był atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych podczas Sportowo-Rekreacyjnych Pikników.
22 czerwca br. w sobotnie popołudnie na kompleksie sportowym Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się ,,𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨𝐰𝐲 𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐑𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐧𝐲”, który był podsumowanie działalności sekcji sportowych działających przy GOSiR. Dla dzieci oraz rodziców przygotowanych zostało wiele atrakcji oraz sportowych rozgrywek.
W niedzielę 23 czerwca br. na stadionie KS Kisielów odbył się ,,𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐑𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐰 𝐊𝐢𝐬𝐢𝐞𝐥𝐨𝐰𝐢𝐞”. Przy słonecznej pogodzie oraz atrakcjach przygotowanych przez organizatorów frekwencja dopisała i niedzielny piknik stał się pięknym ,,Powitaniem Wakacji”.
Również w tym dniu na boisku szkolnym przy Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie odbył się ,,𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐲 𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤 𝐑𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐧𝐲”. Podczas pikniku uczniowie zaprezentowali przed zgromadzoną publicznością występy artystyczne, które zostały nagrodzone wielkimi brawami. Dla uczestników pikniku przygotowane zostały pyszne smakołyki, atrakcje oraz konkursy i zabawy.
Udostępnij: