Aktualności


SPORTOWY PIKNIK RODZINNY 2022. 

Data:
Kategoria: Aktualności
W dniu 2 lipca 2022 roku  na stadionie Gminnego Ośrodka sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się Sportowy Piknik Rodzinny, który był podsumowaniem działalności sportowej sekcji trenujących na obiektach GOSiR – u.
W pikniku wzięły udział dzieci oraz ich rodziny. Łącznie ponad 350 osób.
Piknik rozpoczął się od przywitania zaproszonych gości, rodziców, dzieci, sponsorów przez Sekretarza Gminy Zarzecze Łukasza Laskę. Następnie głos zabrała obecna na pikniku Pani Anna Huk Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Tomasz Bury Wójt Gminy Zarzecze, który podkreślił ważną rolę jaką pełni sport dzieci i młodzieży na terenie naszej gminy.
Następnie odbyło się podsumowanie działalności sekcji sportowych takich jak piłka nożna , badminton , piłka ręczna , akrobatyka, kolarstwo, bieganie oraz wręczenie pamiątkowych statuetek trenerom, partnerom, sponsorom.
Ponadto dzieci mogły korzystać z takich atrakcji jak: pokaz samochodowy Fiat 126p, dmuchane zjeżdżalnie, rozgrywki sportowe dzieci i rodziców, bufet, wata cukrowa, popcorn, lody.
Dzieci otrzymały również koszulki treningowe do wykorzystania podczas zajęć sportowych.
Pełna galeria zdjęć- kliknij tutaj
Udostępnij: