Aktualności


SPOTKANIA UCZNIÓW Z ZARZECKĄ FUNDACJĄ SPORTÓW LOTNICZYCH I MODELARSKICH

Data:
Kategoria: Aktualności
W dniach od 31.01.2023 do 3.02.2023 uczniów szkół podstawowych oraz szkoły średniej odwiedziła Zarzecka Fundacja Sportów Lotniczych i Modelarskich w ramach organizowanego cyklu spotkań pod hasłem ,,wyciągajmy nasze dzieci z domów”.
Celem spotkań było krzewienie w młodych ludziach pasji do sportów związanych z lotnictwem.
W spotkaniach uczniowie szkół mogli dowiedzieć się czym zajmuje się fundacja, jak wygląda budowa paralotni, zobaczyć przedstawione modele oraz zdalnie sterowane samoloty, a także zasiąść za sterami paralotni.
Dziękujemy Zarzeckiej Fundacji Sportów Lotniczych i Modelarskich, a w szczególności prezesowi Panu Wacławowi Cwynarowi za udostępnienie modeli oraz zaangażowanie w szerzeniu pasji wśród dzieci i młodzieży jaką jest lotnictwo.
Udostępnij: