Aktualności


SPOTKANIE AUTORSKIE Z DR. ŁUKASZEM MROZEM

Data:
Kategoria: Aktualności

CENTRUM KULTURY W ZARZECZU

ZAPRASZA NA SPOTKANIE AUTORSKIE Z DR. ŁUKASZEM MROZEM PROMUJĄCE KSIĄŻKĘ PT. DROGA ŚW. JAKUBA W POLSCE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 09.04.2019r. O GODZ. 17:30 W PAŁACU DZIEDUSZYCKICH W ZARZECZU.

W ostatnim dwudziestoleciu droga św. Jakuba przeżywa imponujący rozwój. Obecnie Camino de Santiago jest jednym z najważniejszych, chrześcijańskich szlaków pielgrzymkowych. Doktor Łukasz Mróz jest inicjatorem wytyczenia i oznakowania Podkarpackiej Drogi Św. Jakuba Via Regia na Podkarpaciu, prezesem Bractwa św. Jakuba w Przeworsku oraz organizatorem Niedzielnego Pielgrzymowania Drogą św. Jakuba na Podkarpaciu. Prezentacja multimedialna, niezwykłe zdjęcia oraz pasja z jaką Autor opowiada, z pewnością przeniosą słuchaczy na Jakubową Drogę.

Udostępnij: