Aktualności


Spotkanie laureatów szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 26 lutego br. w zespole pałacowo- parkowym w Zarzeczu odbyło się spotkanie laureatów szczebla wojewódzkiego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.  Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Zarzeczu, Wójt Gminy Zarzecze- Tomasz Bury; Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego, Sekretarz Gminy Zarzecze- Łukasz Laska; Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP – Dh Wiesław Kubicki; Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego , Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Leżajsku -Dh Józef Golec ; Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP  w Przeworsku- Dh Paweł Wajhajmer.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 453 prace z 15 powiatów województwa podkarpackiego, tj.: bieszczadzkiego, dębickiego, jarosławskiego, przeworskiego, przemyskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leżajskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, mieleckiego,  sanockiego,  rzeszowskiego, strzyżowskiego i tarnobrzeskiego. Nadesłane prace oceniane były w pięciu grupach wiekowych tj. przedszkola, szkoły podstawowe klasy I-IV, szkoły podstawowe klasy V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli.

Poniżej protokół zawierający listę  prac nagrodzonych oraz wyróżnionych.

Spotkanie uatrakcyjnił występ Gminnej Strażackiej Orkiestry Dętej w Zarzeczu. Zebrani mogli zwiedzić Muzeum Dzieduszyckich oraz wystawę nagrodzonych w konkursie prac plastycznych. Wszyscy obecni mieli możliwość skorzystania z poczęstunku przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu wraz z Spółdzielnią Socjalną „Parkowa”.

Pełna galeria zdjęć- kliknij tutaj

Protokół komisji konkursowej- pobierz

 

Udostępnij: