Aktualności


SPOTKANIE OPŁATKOWE OSÓB STARSZYCH, SAMOTNYCH, CHORYCH W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W ŁAPAJÓWCE

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 20 grudnia br. już po raz kolejny odbyło się spotkanie opłatkowe osób starszych, samotnych, chorych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łapajówce. Przybyłych gości powitał Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze. Następnie życzenia osobom składały: Pani Małgorzata Byrwa – Przewodnicząca Rady Gminy Zarzecze oraz Pani Anna Krzeszowska-Gwóźdź kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu. Słowo Boże wygłosił Ksiądz Prałat Zenon Ruchlewicz – Dziekan Dekanatu Przeworskiego, Proboszcz Parafii w Zarzeczu. Osoby składały sobie życzenia i dzieliły  się opłatkiem. Następnie zorganizowano poczęstunek, wspólne kolędowanie.

Wszystkim życzymy zdrowych, radosnych, wypełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia niosących spokój i odpoczynek, szczęśliwego Nowego Roku.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Łapajówce.

Udostępnij: