Spotkanie poetycko-muzyczne z okazji Dnia Matki

W dniu 30.05.2022r. w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród uczestnikom konkursu literacko- recytatorskiego ogłoszonego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu pt. „Moje szczęście to moja rodzina” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze oraz Gminnego Konkursu Wokalnego pt: The best Voice of Zarzecze” ogłoszonego przez Wójta Gminy Zarzecze.

Spotkanie prowadziła Pani Anna Krzeszowska-Gwóźdź – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu wraz z Panią Barbarą Szczygieł- Dyrektorem Centrum Kultury w Zarzeczu.

Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze przywitał wszystkich uczestników spotkania literacko- recytatorskiego, pogratulował wykonawcom, jak również złożył życzenia z okazji Dnia Matki.

Zaproszeni goście mogli podziwiać występy laureatów obu konkursów. Widzowie mieli okazję również posłuchać wierszy autorstwa uczniów z terenu gminy Zarzecze, które zostały przeczytane przez zaproszonych gości.

Spotkanie uświetnił występ zeszłorocznej zwyciężczyni konkursu „The best Voice of Zarzecze” Julii Kościńskiej.

Wszystkim mamom z okazji Dnia Matki wręczone zostały tulipany. Dzieci mogły skorzystać także z darmowej zjeżdżalni.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy. Składamy także podziękowania dla rodziców, nauczycieli za pomoc i poświęcony czas, a także trud w przygotowaniu dzieci. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie oraz aktywne uczestnictwo.

Laureatami konkursu literacko- recytatorskiego „Moje szczęście to moja rodzina” zostali:

kategoria I – klasy IV- VI szkół podstawowych

I miejsce: Natalia Pawłowska oraz Bartosz Michalik

II miejsce Kaja Klimko oraz Karolina Szczupak

III miejsce Oskar Lewko oraz Jakub Mucha

kategoria II – klasy VII- VIII szkół podstawowych

I miejsce: Bartosz Kulita

II miejsce: Nicola Obłoza

III miejsce: Marcelina Lis

kategoria III- szkoła średnia

I miejsce: Zuzanna Kość

II miejsce Aleksandra Dziamara

III miejsce Norbert Bielec

Laureatami Gminnego Konkursu Wokalnego pt. „The Best Voice od Zarzecze” zostali:

Kategoria –  Przedszkole, dzieci w wieku 3 – 6 lat

I miejsce: Antoni Wąsacz

II miejsce: Pola Kałuża

III miejsce: Maksymilian Kmiecik

Kategoria – klasy I-III szkół podstawowych

I miejsce: Anna Stępak

II miejsce: Oliwia Dyndał

III miejsce: Bartłomiej Potoczny

Kategoriadorośli do 60

Wyróżnienie: Tomasz Homik

Najpiękniejszym głosem w konkursie pt: The best Voice of Zarzecze”, została Karolina Cicirko, uczennica Zespołu Szkół w Zarzeczu.

Gratulujemy!