Aktualności


ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY W MAĆKÓWCE

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 8 czerwca br. w Szkole Podstawowej im. św. Królowej Jadwigi w Maćkówce odbyło się Święto Patrona Szkoły.

Uroczystość odbyła się w bardzo ograniczonym składzie ze względu na obostrzenia rządu spowodowane COVID- 19. Wzięli w niej udział m.in. Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Przewodnicząca Rady Gminy Zarzecze Małgorzata Byrwa, radni Andrzej Jakielaszek i Wiktor Koba oraz sołtys wsi Maćkówka Piotr Szklarz.

Uroczystego otwarcia akademii dokonała Dyrektor Szkoły Maria Sopel. Przedstawiciele uczniów zaprezentowali krótką część artystyczną poświęconą św. Królowej Jadwidze. Podczas uroczystości odbyło się również wręczenie nagród konkursu literackiego i plastycznego poświęconego Patronce Szkoły.

PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU —> KLIKNIJ TUTAJ

Udostępnij: