ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z PREZENTAMI W ZABYTKOWYM PAŁACU W ZARZECZU

W dniu 14 grudnia br. do dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach socjoterapeutycznych  przybył Św. Mikołaj z prezentami.   W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Zarzecze Pan Tomasz Bury.

Dzieci i młodzież była bardzo zadowolona, zarówno z uczestnictwa w zajęciach, jak również z prezentów.

Zajęcia socjoterapeutyczne prowadziła Pani Monika Kmiecik, w ramach realizacji przez Gminę Zarzecze od września br. projektu pt. „Dzieci i młodzież z terenu gminy Zarzecze przeciwko zjawiskom agresji i patologii”.

Projekt został przygotowany i będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu przy współpracy dyrektorów szkół z terenu gminy Zarzecze.

Projekt  realizowany jest w ramach PROGRAMU OGRANICZANIA PRZESTĘPCZOŚCI I ASPOŁECZNYCH ZACHOWAŃ RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 w edycji 2018

Mamy nadzieję, że dzieci i  młodzież miło spędziły czas, a zajęcia były owocne.