Aktualności


Turniej Gry w FIFE i Warsztaty Muzyczne podczas Ferii z Gminą Zarzecze.

Data:
Kategoria: Aktualności
Za nami 8 dzień  Ferii Zimowych z Gminą Zarzecze. W dniu 23.02.2022r. odbył się Turniej Gry w Fife 22. 30 uczestników walczyło o miano najlepszego E-sportowca. Zwycięzcą turnieju został Jakub Skiba pokonując w finale Wojciecha Kwaśniaka, natomiast miejsce trzecie zajął Patryk Ziębka. Tuż za podium znalazł się Tomasz Siupik.
Serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za udostępnienie konsol: Błażejowi Stempakowi, Wiktorowi Myłkowi, Radosławowi Grandzie, Wojciechowi Kwaśniakowi .
W tym samym dniu w Centrum Kultury w Zarzeczu odbyły się warsztaty muzyczne przeprowadzone przez MultiFonia Studio Marta Stącel. Uczestniczy warsztatów poznali różne rodzaje instrumentów, mieli możliwość zagrania na fortepianie, ukulele oraz dzwonkach diatonicznych. Ukoronowaniem warsztatów była wspólnie zagrana i zaśpiewana piosenka.
Udostępnij: